PetFinder.my

PetFinder.my (https://forums.petfinder.my/index.php)
-   Coffee Room (https://forums.petfinder.my/forumdisplay.php?f=20)
-   -   pesanan dari pakcu (https://forums.petfinder.my/showthread.php?t=3596)

ayumisha 12-09-2009 02:22 PM

pesanan dari pakcu

salam..
ayu cume nak smpaikan pesanan dari pakcu..{happy}
tadi ayu borak2 ngan pakcu kat ym.. pakcu smpaikan salam utk sume kawan2 kat forum ni.. die pesan sape2 nak borak2, nak tya ape2 or nak order ape2 leh add ym die (id : abgraldo). die online smpai tghmalam..{wink}

abgraldo 12-09-2009 03:22 PM

Re: pesanan dari pakcu

Quote:

Originally Posted by ayumisha (Post 70969)
salam..
tadi ayu borak2 ngan pakcu kat ym.. pakcu smpaikan salam utk sume kawan2 kat forum ni.. die pesan sape2 nak borak2, nak tya ape2 or nak order ape2 leh add ym die (id : abgraldo). die online smpai tghmalam..{wink}

Thanks Ayu....
Pakcu dah jarang2 masuk forum ni ni so kalau ada sapa2 nak borak ngan Pakcu, ym jer k. Kalau ada pertanyaan or nak order apa2 boleh jer cakap ngan Pakcu, Pakcu leh tolong carikan....hehe. Thanks to all...{victory}

rock 12-09-2009 03:28 PM

naper pakcu tak masuk forum ni?{oh}
patutlah dh lama tak nmpk online...

abgraldo 12-09-2009 03:41 PM

Quote:

Originally Posted by rock (Post 70999)
naper pakcu tak masuk forum ni?{oh}
patutlah dh lama tak nmpk online...

Pakcu bz sikit rock.... jarang masuk forum. Tambah2 nak hujung tahun ni, byk benda nak kena improve, nak buat report la... hmm macam2. Rock ym jer k, sampai mlm pun tak pa...hehehe{good}

nasharuddinali 12-09-2009 06:34 PM

Terima Kasih persanan. Nampak Packu datang ke forum ni cuba nak niaga sahaja ko...!

Terima Kasih persanan. online smpai tghmalam? Nampak Pakcu datang ke forum ni cuba nak niaga sahaja ko...! Sampai sakit hati lihat orang guna forum ini untuk keuntungan sediri.

Quote:

Originally Posted by ayumisha (Post 70969)
salam..

abgraldo 12-09-2009 06:57 PM

Re: Terima Kasih persanan. Nampak Packu datang ke forum ni cuba nak niaga sahaja ko...!

Quote:

Originally Posted by nasharuddinali (Post 71060)
Terima Kasih persanan. online smpai tghmalam? Nampak Pakcu datang ke forum ni cuba nak niaga sahaja ko...! Sampai sakit hati lihat orang guna forum ini untuk keuntungan sediri.

Haah... sampai tgh mlm... hehe. Pakcu kurang faham maksud En Nash ni... Nash sakit hati dgn Pakcu ker? Apasal lak?...{victory}

Suhaimy 12-09-2009 10:07 PM

Re: Terima Kasih persanan. Nampak Packu datang ke forum ni cuba nak niaga sahaja ko...!

Quote:

Kalau win-win situation ok je {cool}

duyung_leo 12-10-2009 03:46 PM

Quote:

kenapa nash ckp camtu ek.. da kenal ke pakcu tu org nyer camne.. jgn menuduh org sebarangan tanpa kenal org nyer dulu.. hmmmmm

oni hatamah 12-10-2009 04:11 PM

Adik adik semua, sudah la tu, kekadang kita ni silap cakap silap tulis, silap dengar, silap taksiran dan lain lain lagi. Itu sifat semula jadi manusia, No Body is perfect. Dah la tu jangan jadikan forumn ni tempat perang lak.

Pak Chu, apa khabar, saya harap akcu tak yah le ambik ati sangat, saya tak pernah jumpa pak cu, tapi kita ade le bercakap bila saya silap antar MMS lak{shy}{shy}{shy}{shy}

Pada adik Nash, akak harap statement adik tu satu gurauan, kekadan kalau bercakap ayat yg sama sound biasa tapi bila menulis leh jadi lain lak interpretationnya.

Apa apa pun, kita sama sama cool it off.

Untok semua forumner dah le tu, jgn hantam c Nash ni banyak banyak sangat.

Sedangkan nabi pun bolih maafkan umat, ini kan kita............

Salam mesra dari akak untok semua adik adik kat cni.

ayumisha 12-10-2009 06:38 PM

Quote:

Originally Posted by oni hatamah (Post 71255)
Adik adik semua, sudah la tu, kekadang kita ni silap cakap silap tulis, silap dengar, silap taksiran dan lain lain lagi. Itu sifat semula jadi manusia, No Body is perfect. Dah la tu jangan jadikan forumn ni tempat perang lak.

Pak Chu, apa khabar, saya harap akcu tak yah le ambik ati sangat, saya tak pernah jumpa pak cu, tapi kita ade le bercakap bila saya silap antar MMS lak{shy}{shy}{shy}{shy}

Pada adik Nash, akak harap statement adik tu satu gurauan, kekadan kalau bercakap ayat yg sama sound biasa tapi bila menulis leh jadi lain lak interpretationnya.

Apa apa pun, kita sama sama cool it off.

Untok semua forumner dah le tu, jgn hantam c Nash ni banyak banyak sangat.

Sedangkan nabi pun bolih maafkan umat, ini kan kita............

Salam mesra dari akak untok semua adik adik kat cni.

{good}{good}{good}{victory}

kairul 12-11-2009 12:00 AM

Pakcu

Jmpa kt SACC weekend ni..hehe...

nasharuddinali 12-22-2009 05:09 PM

Mungkin penulisan saya ini mengejutkan mana2 pihak . tp penulisan saya ini hanya untuk membuka mata2 yang tetutup forum member seperti awak yang tidak mengetahui perniagaan kitten Backyard breeder seperti Packu ni..
korang bacalah
http://forums.petfinder.my/showpost....61&postcount=4
http://forums.petfinder.my/showpost....5&postcount=99

Quote:

Originally Posted by duyung_leo (Post 71244)

kenapa nash ckp camtu ek.. da kenal ke pakcu tu org nyer camne.. jgn menuduh org sebarangan tanpa kenal org nyer dulu.. hmmmmm

nasharuddinali 12-22-2009 05:10 PM

Jangan babi buta follow korang ni. Ayu
Quote:

Originally Posted by ayumisha (Post 71289)
{good}{good}{good}{victory}

June 12-22-2009 05:22 PM

pesanan dari pakcu

Sudah sudahlah tu encik nash.isu ni dah berlalu.toksah nak mengapi apikan lagi.

saya akan lock thread ini.

Quote:

Originally Posted by nasharuddinali (Post 73244)
Jangan babi buta follow korang ni. Ayu

Ekien Ashikin 12-22-2009 05:24 PM

Quote:

Originally Posted by June (Post 73246)
Sudah sudahlah tu encik nash.isu ni dah berlalu.toksah nak mengapi apikan lagi.

saya akan lock thread ini.

{good}{good}

All times are GMT +8. The time now is 09:10 PM.