PetFinder.my

PetFinder.my (https://forums.petfinder.my/index.php)
-   Movies & TV (https://forums.petfinder.my/forumdisplay.php?f=47)
-   -   Watchmen Movie (https://forums.petfinder.my/showthread.php?t=1930)

June 03-10-2009 12:38 PM

Watchmen Movie

semalam pergi tgk cerita Watchmen.cerita superhero yg pakai topeng dan baju leather.but I was very dissapointed with this movie.Not my cup of tea.gross and gory.tak sesuai {sick}

hatemetoday 03-10-2009 02:17 PM

Re: Watchmen Movie

aku punya pendapat tepesong sikit dari ko June..plot dia aku suka...tak mcm citer2 superhero yg asyik happy ending...dan seme baik2 pakat kununnya ..watchmen superheroes ada prinsip masing2 dan ada cerita masing2...cuma part 18 sx + bloody scenes tu la paling tak leh blah...budak2 tak leh tengok nih...{shy}...mula2 kesian jugak tgk comedian mati..tapi bila dah tengah2 cerita rasa mcm layaklah ko mati awal pon..ahaksss {grin}

i love rosharch punya jalan cerita ...yg lain2 so so...{happy}

next movie: the origins: wolverine

tgk trailer dragonball cam hampeh plak...

June 03-10-2009 02:22 PM

Watchmen Movie

itulah yg aku tak tahan Ina.huhuhu!! dlm panggung aku terkulat2 geli tgk bloody scenes.si comedian mmg layak mati.jahat sungguh dia.

aku suka watak si Ozymandias.dia ada 2 muka.jahat ada baik puna ada {good} next movie nak tgk Marley & Me dgn cat sitter aku.heheheheh!! pastu slumdog millionaire dgn husband aku.

Quote:

Originally Posted by hatemetoday (Post 33746)
aku punya pendapat tepesong sikit dari ko June..plot dia aku suka...tak mcm citer2 superhero yg asyik happy ending...dan seme baik2 pakat kununnya ..watchmen superheroes ada prinsip masing2 dan ada cerita masing2...cuma part 18 sx + bloody scenes tu la paling tak leh blah...budak2 tak leh tengok nih...{shy}...mula2 kesian jugak tgk comedian mati..tapi bila dah tengah2 cerita rasa mcm layaklah ko mati awal pon..ahaksss {grin}

i love rosharch punya jalan cerita ...yg lain2 so so...{happy}

next movie: the origins: wolverine

tgk trailer dragonball cam hampeh plak...

hatemetoday 03-10-2009 02:29 PM

Re: Watchmen Movie

Quote:

Originally Posted by June (Post 33747)
itulah yg aku tak tahan Ina.huhuhu!! dlm panggung aku terkulat2 geli tgk bloody scenes.si comedian mmg layak mati.jahat sungguh dia.

aku suka watak si Ozymandias.dia ada 2 muka.jahat ada baik puna ada {good} next movie nak tgk Marley & Me dgn cat sitter aku.heheheheh!! pastu slumdog millionaire dgn husband aku.

si adrian aka ozymandias tuh...yess mcm tak sangka...walhal muka stok gay hemsem2..atlast dia lah the real culprit...sian pon ade tengok comedian kena blasah...err mr manhattan pon mantop..*lariiiiiiiiiiiiiiii

laa tak tengok lagik slumdog? okeh sila sila....{happy}

June 03-10-2009 02:31 PM

Watchmen Movie

yep!! si adrian veidt tu muka innocent tp rupanya ada juga jahatnya.hensem babas klu org Sabah kata. {shy}{shy} Mr Manhattan mantap tp org real biasa je si Billy Crudup.{shy}{shy} Comedian mampus kena lambung dari tingkat 30 {sick} aku mcm nak pitam tgk darah byk2 kat jln raya.

blm tengok lg.ksh cool down dulu baru gi tgk.klu tak fenuh panggung {shy}
Quote:

Originally Posted by hatemetoday (Post 33751)
si adrian aka ozymandias tuh...yess mcm tak sangka...walhal muka stok gay hemsem2..atlast dia lah the real culprit...sian pon ade tengok comedian kena blasah...err mr manhattan pon mantop..*lariiiiiiiiiiiiiiii

laa tak tengok lagik slumdog? okeh sila sila....{happy}

All times are GMT +8. The time now is 05:34 AM.