View Single Post
Old 07-22-2009, 04:14 PM
June June is offline
Animal Lover

June is on a distinguished road
Default Nak derma cats worth RM4500?

Nur,klu buat mcm Kak Nurul buat jgn lupa zink panas klu musim kemarau.kena cover sikit dgn batu batu atau kayu.

Quote:
Originally Posted by Felix The Cat View Post
Rasanya tak ada masalah kalo nak wat sangkar besi sebab my mum pun letak tuceng dia dalam kandang besi. Kandang besi tu khas di buat untuk anjing kami dulu (German Sherpard dan Doberman) besar sangat tak tau pula ukuran dia. My father yang design ada partition kat tengah tengah yang boleh memisahkan cage tu. Kalo buka rumah tu jadi lebih besar la. Mmmm besar cage tu boleh muat tinggi 6 kaki lebar dalam 5 kaki rasanya. Atap di perbuat daripada Zing dan letak di bawah pokok mangga jadi tak la panas sangat. Besor sangat (tau la anjing tu bukan jenis anjing kecik). Kalo ada budak budak nakal boleh kurungkan mereka dalam situ. Sekarang dah tak ada anjing bela seekor kucing je. Yang sebelah jadi tempat stor . Mak saya decorate rumah kucing tu cantik sangat. Mak letak pelapik plastic sebagai floor covering dia, then dia letak bookshelf dan kerusi rotan untuk kucing tu melepak dan panjat panjat. Then ada banyak toys kat dalam situ. Mmmm nanti saya suruh Ayah saya tangkap gambar then saya posting kat sini. Kalo ada duit dan tanah nurul pun cadang nak wat cage macam tu. (Angan angan )
Reply With Quote