Thread: Blackwood
View Single Post
Old 05-21-2010, 02:17 PM
June June is offline
Animal Lover

June is on a distinguished road
Default Blackwood

Kak,maksud saya bukan seekor semangkuk BW. tp 2 mangkuk sup medium size tu saya gunakan utk sukatan makan kucing kat rmh.2 mangkuk sup utk 12 ekor kucing kat rmh.yg mana mkn byk piring dia ada lbh,yg jenis mkn sikit,maka sikitlah BW kat pinggan durang.camtu salah seekor yg kuat mkn Pokemon.tgk badan mak aih!! tegap dan berat.dulu 9kg.pastu masuk slimming program turun 7kg.badan dia tegap dan muka hensem.tp otak wayar putus dia ni dahlah berat,malam malam suka tido atas perut saya.bayangkan 7kg dok atas perut.tak senak dibuatnya

apa nak buat kak,kita hamba kucing mkn lebih kurang kenyang dahlah.master kita kena makan sedap

Quote:
Originally Posted by azieazlie View Post
mangkuk plastik itu lah yang akk pakai.. banyak berlebih la june.. mula2 bila masukkan bw dalam mangkok, sikit punya bernafsu dorang makan... akk pun melilih air lior bila dengar dorang kunyah benda tu... bila dah masuk angin bw tu, tak bernafsu dah.. tu yang banyak membazir tu june... tapi, kebanyakkan nya, perut dorang boroi2 gak... tak per, kali ni akk nak ikut cara june, mana yang kuat makan, bagi semangkuk, yang jaga perut, akk nak kurangkan sukatan... tengok camana nanti...

betul june, kucing2 duduk dalam rumah nie, memang banyak songgeh sikit... macam tau pulak ikan mana mahal, ikan mana yang murah... mak bapak ni, makanlah ikan longgok aje.... sebab nak bagi "baik punya makan" untuk dorang yang tak boleh keluar rumah tu....
Reply With Quote