View Single Post
Old 12-20-2010, 07:03 PM
catwoman catwoman is offline
Animal Lover

catwoman is on a distinguished road
Default Re: 2nd HHP National Cat Show, 19th Dec.2010

salam semua.. aku ada jugak pergi tengok show ni sekadar nak support kekawan yg menyertai cat show tersebut. Apa yg aku perhatikan show ni berjalan dgn lancar dan tidaklah npk kelam kabut. Tapi ada beberapa isu yg aku rasa perlu diperbaiki di next show akan datang. Tersebut adalah beberapa perkara yg perlu diberi perhatian:
1) HHP national cat show kali ni diadakan 3 rings tapi masanya terlalu panjang untuk menghabiskan 3 rings ni, terasa mcm 6 rings lah pulak.
2) Entry Gift yg diberikan kepada semua peserta adalah Iams kotak sample dan cat eye paket kecil. Terdpt kaunter iams dimana perserta juga boleh dapat lebih dari satu kotak sample iams.
3) Hadiah untuk pemenang no. 1, 2, 3, 4, 5 juga rasanya tak berbaloi dimana ada juga perserta yg dapat no. 1 disaat2 terakhir tidak dapat hadiah secukupnya.
4) Rosset yg diberikan kepada perserta tidak berkualiti dimana ada didapati rosset yg telah tercabut lacenya.
5) Beberapa acara sepatutnya diadakan telah dibatalkan disaat2 terakhir tanpa sebarang pengumuman.

Kepada penganjur yg menganjurkan cat show ini dapat menerima teguran ini secara positif untuk diperbaiki untuk show akan datang. Aku taknak memperbandingkan dgn mana2 cat show yg lain. Sebab pada pendapat aku mana2 show pun tetap ada kelemahan masing2. Tapi tolonglah jangan kita kondem show orang lain sebab kita jugak manusia biasa yg tidak pernah lari dari kesilapan.

Sekian.
Reply With Quote