View Single Post
Old 09-17-2009, 10:20 AM
nurkasih's Avatar
nurkasih nurkasih is offline
~feline attaché

nurkasih is on a distinguished road
Default Re: Jom melaram dgn fesyen raya 2009

Quote:
Originally Posted by anitayusof00 View Post
Kpd kengkawan semua...thread ni dibuka saja2 utk menceriakan suasana perayaan & berkongsi tips gaya melaram memasing. Bukan ada niat apa2. Saja seronok2 jer...Ladies & gents dipersilakan untuk tunjuk fesyen raya masing2.

Raya taun ni aku tempah baju 3 pasang. Dah berbulan tempah tapi baru tadi gi amik kat taylor.....sebenarnya taun ni tak der rasa nak beraya sgt, tapi bila tgk baju raya yg dah siap, datang la mood sikit2.

Aksesori & kasut yg paling kiri tu utk dipadankan dgn kebaya oren yg aku kirim kat June from Bandung. Kasut yg tgh yg mcm bollywood tu sememangnya dtg dari sana utk dipadankan dgn baju kaler purple & kain sari yg fabriknya memang dibeli dari negara yg sama. Kasut paling kanan utk baju kurung. Sekarang ni aku ada 3 pilihan. Tak tau yg mana satu nak pakai utk raya pertama... Tlg bagi cadangan ehh.... (Hb & anak2 pakai baju melayu kaler hitam).
Amboii beshhnyer kak Nita raya..kiter tak sesuaii sket..sbb lepas semayang raya dah sebuk nak mengidang..lengan pun lipat naik atas da~~

Tengah carik tudung fareeda lagi... da takder stock..