View Single Post
Old 08-02-2010, 07:27 PM
kyoko_kiddo's Avatar
kyoko_kiddo kyoko_kiddo is offline
PetFinder Buddy

kyoko_kiddo is on a distinguished road
Default Re: MCFA (Mail-CFA wannabe) cat show.....8/8/10 - CANCELLED???

kenapa la ramai sangat yang HIPOKRIT sgt kat sini.kalau xsuka buat la cara xsuka.xpayah nak join show nie..bukan apa.kalau kucing si HIPOKRIT yang menang nanti terpaksa pulak berhadapan dan bersalam dengan ismail tue..tak malu ke nanti.belakang kutuk2 bagai nak mati,nanti terpaksa berjabat tangan pulak..oppsss..lupa plak orang HIPOKRIT mane ada perasaan malu.
pada saya xsemestinya orang baru akan tertipu dengan ismail tue.saya pun baru tapi sebelum saya buat apa2 tindakan saya bertanya dulu,so xde la menjadi mangsa seperti orang2 lama yang kene dengan dia dulu.tu pun sebab salah masing2 sebab xselidik dulu.bila da kene baru nak memekak.xsalah nak memberi amaran or peringatan tapi amaran dan peringatan adalah berbeza daripada kutukan dan hinaan.KEPADA YANG BERKENAAN: kesian tengok "ORANG" mcm "ANDA" cerdik tapi xmemahami, penat da kak hani ckp yang de tu bkn AJK mcfa tp "ORANG2" nie sebuk nak ckp jugak yang kak hani nie AJK,xpaham bahasa ke apa???kak hani join mcfa sbb nak join show, itu saja.susah sgt ke nak terima bende nie.sendep tol la. sorang pun xda nak ucap terima kasih dekat kak hani sbb sanggup pergi ke tempat ismail tuk confirmkan show ada ke x dan beberapa kali kak hani hubungi en ismail untuk bertanyakan soalan yang sama. guna la otak untuk berfikir sbb "ANDA" bkn bodoh. Masalahnya ismail tu tak beritahu kak hani kat mana lokasi nya lagi sbb de kata de akan contact sumer peserta nanti.so jgn la salahkan orang yang xbersalah dlm hal nie.jgn la kak hani dijadikan mangsa..saya pun masuk jugak show nie n risau jugak tp berfikiran positif la jgn la asik negatif je n kalau betul show xde saya pun akan ikut sama untuk ambil tindakan sbb kita ada hak tp jgn la sampai menjatuhkan maruah orang.xelok.susah sgt ke nak paham "ORANG2" nie..kepada yang xmasuk show nie, xpayahla nak sebuk2 korang bukan dapat ape pun,n kepada yang HIPOKRIT tu xmalu ke anda nak join show nie??saya xberpihak dekat sapa2 cuma susah sgt ke untuk kita menunggu masanya then kalau xda kita pegi la ramai2 ke tempat ismail tu.baru boleh amek tindakan. jangan la asik nak hentam orang sbb "ORANG2" nie pun xsempurna n talam dua muka. so kita tnggu je info terbaru dari ismail n selagi belom 8/8 nie kepada yang hipokrit,talam dua muka,penghentam ismail,pembenci and sumer yang xelok2 tue bersabar ye.klu show xjalan anda boleh la menjalankan aktiviti kegemaran anda tu tuk mengutuk ke menghina ke nak saman ke.kalau show ada,anda boleh datang tp pakai la topeng takut nanti termalu diri sendiri...
Reply With Quote