View Single Post
Old 04-19-2010, 09:33 PM
Pak Lubis's Avatar
Pak Lubis Pak Lubis is offline
PetFinder Guru

Pak Lubis is on a distinguished road
Default Re: Apa Sebabnya ... Siapa yang tahu bantu saya

Quote:
Originally Posted by June View Post
Maaf Pak Lubis.baru baca thread ni.Pak Lubis jgn patah semangat.Pak Lubis ialah our strength utk carry on kerja kerja rescuing animal.klu Pak Lubis patah semangat kami suma akan hilang semangat gak.ada masanya saya sendiri dah nak give up buat kerja2 begini.tp bila baca post Pak Lubis sy jd lbh bersemangat.apalah sgt yg saya buat klu dibandingkan dgn Pak Lubis.baru sedikit dibandingkan dgn Pak Lubis tp dah nak mengalah.

Caiyo!! Caiyo!! Pak Lubis
June....
Saya hanya rasa patah semangat tetapi belum lagi patah semangat sebenar2nya. Saya berasa saya masih kurang pengalaman untuk memelihara anak kucing bawah umur sebulan yg ketiadaan ibu. Saya sendirian tidak dapat menandingi ibu2 kucing dalam membesarkan anak kucing melepasi umur yg sensitif. Ditambah pula dgn keadaan yg memerlukan utk membawa jumpa Vet yg memerlukan kos dimana itu adalah merupakan kesulitan bagi saya. Saya hanya dapat buat setakat apa yg termampu oleh 'saku' saya.

Itu hari (Jumaat) pergi pasar ditempat saya terdapat bnyak anak2 kucing baru dibuang orang. Yg baik dan eloknya ia dibuang bersama2 ibunya. Terdapat berbagai warna dan ada mcm kucing siam dan ada yg berbulu medium.. Tetapi ada juga yg tak beribu..dan menumpang susu dgn ibu angkat.
Hari Sabtunya teringin nak ambil seekor ibu dan 4 ekor anak kucing untuk dipelihara tetapi semua dah tak ada ..dia orang kata dah dibuang oleh salah seorang peniaga ke satu tempat lain.. Sedih dan kesiannya.. Harap mereka selamat.. Saya ada fotonya .. Nanti saya bagi.
Reply With Quote