View Single Post
Old 06-16-2009, 04:54 PM
chemonk's Avatar
chemonk chemonk is offline
Puppet Master~

chemonk is an unknown quantity at this point
Default Re: Campaign Stop puppy and kitten Backyard breeder do trade through Pet Shop

hehehe.. itu aku no komen lah june.. susah nak match kan keperluan pelbagai orang.. tapi bab bab tukang jual yg buat muka.. itu costumer bleh pilih la nak tgk ke tak muka org mcm tu.. kih kih kih... duit kita maaaa... kalau aku pon.. aku sanggup travel ke seremban sbb kat PD yang tukang jaga kedai pon dok sibuk main iphone je.. huhuhu..

last last beli kat vet je senang trus... skarang jangan main-main.. vet pon dah bukak tempat nak borong makan, pasir, utensil utk cik cing dan cik jing.. tak payah kau nak rambang mata dah pusing keliling pet store...

tapi betul lah ckp one of the forumer... mana nak cari lah pet store yg tak jual kucing.... itu semua tarikan... bila dah bisnes.. one of the marketing punya strategy mmg mcm itu laaa...

terpulang kepada pembeli yang nak ada otak utk buat decision.. jgn len kali terbeli yg tak elok.. mula pot pet pot pet... susah susah... amik je strays kat kedai makan.. yg bulu nipis nipis tuh... tak de lah susah sgt nak jaga... lasak pon lasak.. siap boleh panjat tingkap kejap cicak lagi... hahahahaha...

**berehat sambil kesat peluh...kih kih kih