Thread: Juadah Berbuka
View Single Post
Old 08-26-2009, 11:15 AM
hatemetoday's Avatar
hatemetoday hatemetoday is offline
PetFinder Guru

hatemetoday is on a distinguished road
Default Re: Juadah Berbuka

Quote:
Originally Posted by Simistri View Post
dasyat-dasyat makanan nkorang ....

depan rumah, mereka anjurkan jualan makanan sepanjang 30 hari nie ... menariknya ialah sebuah gerai menjual nasi beriyani ayam (RM8.90), daging (RM9.90), kambing (RM10.90). Gerai lain plak --> nasi tomato yang ayamnya besar kotak mancis (RM6.00). Ada gerai jual nasi ayam RM4.50, gerai sebelahnya jual roti john yang sebiji telur leh buat 2 keping roti john.

Oleh kerana aku tinggal dikawasan penempatan yang mewah di ibu negera, yang penduduknya terdiri daripada golongan berpendapatan tinggi, maka peniaga-peniaga pun mestilah letakkan harga yang mahal sikit, sesuai dengan prestij pemilik kediaman mewah program rakyat termiskin bdr tsk selatan.
bwakakakkakaaa...sila betabahh....same la dipenempatan aku yg paling high class nih...sekor sotong yg aku rase digolek kunyit garam yg tak brape nak ikhlas tuh 12 hengget..makanye penduduk2 yg memang sedia berpoket tebal lagik tak mengalah terus taksob rakus membeli walopon hati bekodi2 menyumpah sambel memandang situkang jual yg memang muke tak berperi ramadhan langsung...alasan ala dah beposa sehari...nak wat camne....rakyat diotamakan!!!