View Single Post
Old 09-17-2009, 02:10 PM
anitayusof00's Avatar
anitayusof00 anitayusof00 is offline
Mama Kabu & ChiChi

anitayusof00 is on a distinguished road
Default Re: Jom melaram dgn fesyen raya 2009

Quote:
Originally Posted by nik_tropicana View Post
tahun neh beli baju siap jer..bru beli smlm kat kamdar..kaler maroon...songkok pun sme..ingatkn nak tempah tapi ade plak saiz so beli yg da siap jgak..beli ala kadar jer..sbb kemeriahan sedikit kekurangan...
Kiranya ko jadi nik maroon la taun ni ye ? JK JK JK....nape dik ? Apsal lak kemeriahan sedikit kekurangan ? Ko putus cinta ker ? Tu laa...dulu aku suggest awek iran ko tak mo.....susah cinta antara benua laa kunun2.....HAHAHA....melawak jer...jgn mara aaa....

Quote:
Originally Posted by nurkasih View Post
Amboii beshhnyer kak Nita raya..kiter tak sesuaii sket..sbb lepas semayang raya dah sebuk nak mengidang..lengan pun lipat naik atas da~~

Tengah carik tudung fareeda lagi... da takder stock..
Aku pun menghidang gak, tp tetap control ayu gitu... Tudung fareeda tu camner lak ropenya ?

Quote:
Originally Posted by imann View Post
nita..

aku dok berkobar-kobar nak slim mcm ko semula...(ececehh...leh caya ke ni?)...hopefully raya aji kot2 leh muat kebaya aku tu...apa rahsia mu wahai kekanda nita...utk slim sebegitu rupe
Quote:
nita...nnt raya leh terjah umah..hehehe...aku balik ipoh weii...umah kat mana ek?..
Mcm la aku ni slim sangat. Aku pun ada spare tyre gak, ko jer yg tak nampak !!! Nak slim actually bukan susah...tak payah pakai duit pun, jimat duit lagi ada....cuma perlukan keazaman yg tinggi. There is no short cut to slim yrself. Jaga makan & exercise banyak2. Tu jer caranya. Bila ko masak nasi, masa tgh menggelegak tu, buang air kanji dia beberapa kali. Klu tak, makan nasi beras tajmahal...tapi tak sedap la...Nak kurus kena la korban weiii. Umah aku kat Tmn Meru...klu nak dtg calling2 dulu takut karang smpai umah kosong pulak. Nanti aku PM ko address.

Quote:
Originally Posted by June View Post
aku suka baju kebaya tu kak.lawa siot.dah jd baju makin terserlah kecantikkannya baju kebaya tu.blh gak pakai kebaya raya pertama
Memang lawa....klu ko perati betul2....actually tang tengkuk tu pattern mcm cheongsam.

Quote:
Originally Posted by hatemetoday View Post
adei kak nita..fushcia/purplelish..iskkk...haros melaram...cantik nye....mengikut kefahaman tentang befesyen saya yg nan ando ni kan kak nita..baju kebaya peach tu pakek ngan slip on yg ade munger batu kaler owen tuh...lagik dua baju tuh..sesuai ngan slip on yg ade reben itam tuh..yg kasot batu2 tu akak simpan la wat pakek ngan suor jin untuk kasual kasual...
Thanks for the tips hate

Quote:
nita.
disebabkan aku dengki tgk kebaya ko...aku tak leh pakai tahun ni..byk lg spare tayar aku lg..adess...so aku paste le kebaya aku tawon lepaih ek...pink kaler......(sebeno nye nak ilang kan kempunan sendiri....wakakkaka)
Waa cunnya......alaa imann....ko tu pakai apa pun lawa....don worry laa....tp taun ni ko punya ranking ada sikit jatuh laa sebab ko dah ada saingan hebat. Nak tau saper ? BABY KO !!!! Dia lg lawa

BILA PULAK KORANG YG LAIN2 NAK TEMPEK PIC BAJU RAYA KORANG DLM THREAD NIHH ???