Thread: Kuih Raya.....
View Single Post
Old 09-04-2009, 08:03 PM
Yong Katana Ashica's Avatar
Yong Katana Ashica Yong Katana Ashica is offline
PetFinder Guru

Yong Katana Ashica is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to Yong Katana Ashica
Default Re: Kuih Raya.....

Quote:
Originally Posted by June View Post
Huhuhuhu!! panasnya ati tak blh nak cakap.badigol punya mamat.td pergi pasar ramadhan beli kuih.gerai ni aku selalu gi gak.2 atau 3 kali seminggu.mmg awal2 tu dah nampak kekurang ajarnya budak2 yg jaga gerai tu. tp blh pendam,pendam je.nak lg bulan posa ni.

tp ari ni mmg kena sedas dgn aku.ada ke patut,dia kemas2 atap gerai durang,buang air dari bekas ujan tadi.pastu customer lalu lalang terkena buangan air tu kat badan/baju/seluar budak2 tu buat bodoh je.minta maaf pun takde. sekali aku nak masuk gerai tu dia tolak atap dan buang air tu kat bawah terkena aku.dgn baju & beg basah.aku pekik kuat,wei!! apa ni?? suma orang pandang.budak tu pun pandang buat bodoh je.aku jerit kat tokeh durang & kata "akak punya budak ni kurang ajar betul.dahlah buat benda camni kat customer,kata sorry pun takde.ni apa punya orang ni?? takde budi bahasa langsung".tokeh pun sengih2 je.sorry pun takde. terus aku kuar,tak jd beli.dgn sekuat ati aku cakap biar orang keliling dengar "saya takkan dtg lg ke gerai ni.apa punya melayu,takde budi bahasa.buat malu bangsa je'. terus cabut. padan muka durang. patutlah anak2 muda skrg semakin kurang ajar,yg tua bangka pun 2x 5 takde budi bahasa.berat bebenor nak minta maaf dgn customer atas kesalahan staff
Aiyakkk. Sabar kak june.