View Single Post
Old 12-02-2008, 06:35 PM
adamyala's Avatar
adamyala adamyala is offline
PetFinder Guru

adamyala is on a distinguished road
Default Re: The countdown begins....kuwait - iran - turkey

Quote:
Originally Posted by anitayusof00 View Post
adamyala - Thanks kerna sudi mengikuti thread ni. Well, sebenarnya....nak memulakan sesuatu yg baru tu memang berat, banyak sgt benda yg difikirkan. Tapi bila dah mula, InsyaAllah ok. Klu tak caya, try dulu. Trvl independant kat Sabah & Swak dulu. Klu ok, try ke S'pore pulak. Lepas tu mesti dah confident dan syiok pun datang. Klu dulu, trvl ikut package lebih murah berbanding trvl independant tp skrg, dah terbalik. You pay more dgn trvl package but you got to see less. Nanti aku kira balik brp my actual expenses utk trvl ni....sebab aku bw balik USD200 lebih ke Msia, maknanya aku tak spend sebanyak yg aku budget ari tu.
Klu nak jmp Kabu, kena la dtg rumah aku

imann - aku pun tak tau nape melayu camtu. Klu nak kata tak tau aku ni melayu, dah tentu2 aku bercakap dgn anak & kwn aku dlm bahasa melayu. Apa2 pun, apa laa salahnya senyum sikit kan ??? Aku jmp melayu kat Ayasofia & Topkapi dan sekali lagi kat area hotel aku (sultanahmet), tapi yg ni aku rasa stewardess kot...sebab dressing style abiss...

nik - gambar awek ader.....gambar kucing pun banyak.....bg aku time ok. Aku jet lag lagi nihhh...

Best nyer...!!! nita dah jemput datang rumah.....

dgn muka tak malunyer saya singgah nanti....bila saya balik perak .....

pssttt...nita...tengok avatar saya tu....yaya saya....mcm arwah kapas tak ?
Reply With Quote