Thread: Juadah Berbuka
View Single Post
Old 09-09-2009, 07:45 PM
cookies4bulat's Avatar
cookies4bulat cookies4bulat is offline
PetFinder Guru

cookies4bulat is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to cookies4bulat
Default Re: Juadah Berbuka

Quote:
Originally Posted by anitayusof00 View Post
Pebret cikgu ker ? EEEE.....mintak maaf ehh.....aku paling tak suka putu kacang....taste like poison Tp itu la...memasing punya tekak kan....
Klu raye, aku mesti cari lontong (lagi banyak tempe lagi bagus), klu dapat ketupat palas makan dgn rendang udang, duhhh.....cedapnyer....pastu pulut kukus makan dgn rendang @ sambal @ ikan masin Korang nak tau....aku tak leh makan lemang. Angin satu badan. Raya tahun 2007, smpai kena pegi emergency kat GH Teluk Intan tgh2 malam sebab non stop diarrhea, padahal makan lemang setakat setengah potong jer...Yg pelik tu klu makan pulut kukus, elok jer....may be tak leh makan pulut yg dimasak dlm buluh kot. Tak tau laa....klu kuih raya, semestinya tart nanas, corn flakes kismis, choc chips, biskut badam & biskut gajus (order from my mom, sedap & murah). Lain2, aku suka yg goreng2 jer - tumpi kacang hijau, tempeyek, kerepek pedas ker

Menu ari nih gulai lemak ayam kampung + rebung, sayur kcg panjang + cauli flower + ayam masak padprik, anak request ikan bilis goreng cabai kering2 + kentang. Berangan lebih tp belum start masak lagi. I'Allah boleh siap punyer. Agar2 mixed fruit dah buat tadi, tgh disejukkan dlm fridge. Pesan kat hb suh cari bubur lambok. Mengidam la pulak. Minuman - air sarsi.
Ya Ampun..rajin sungguh akak nita masak!menu saya arinih, AnW kat hentian sungai buloh(ngah menunggu bf dtg amek)tak pikir lagik nak amek set ape..tapi tekak cam nak mkn monzza burger,waffle letak aiskrim,air mineral je.haish..tggu dan lihat jer la nanti sampai mkn pe
Reply With Quote