View Single Post
Old 09-09-2008, 11:40 AM
Bareen's Avatar
Bareen Bareen is offline
Kucing Garong

Bareen is on a distinguished road
Send a message via MSN to Bareen Send a message via Yahoo to Bareen Send a message via Skype™ to Bareen
Default Re: Article : Clumping Clay Litter : A Deadly Inconvenience

Quote:
Originally Posted by Mr & Mrs Mondok View Post
.:: Hhhhmm... Thanx ashley... its true the cats urine are stinks... But i'm still looking for a perfect cheap litter for the cats... They are a bit choosy... Bulan lepas, kami guna celica gel cat litter.. Tp diorang tak suka... Habis bersepah kt luar litter box... Finally, they love to use clay litter... Hhhmm...

Bareen, mcm mana nk bt DYI paper litter tu... Sorry, tak jumpa kt url tu... ::.

Kat forum tu aku ada ajar mem canada tu cara nak buat tapi leh gak refer ngan link ni http://alliesanswers.com/tip-of-the-...ty-litter/1044 , cara omputeh ni buat simple tapi final product dia agak kasar bagi aku lah....

Aku alah ngan debu litter sand. Lagik teruk kalau debu tu bergabung ngan bulu dan liur kucing. Pernah sekali masa aku tido, Hijra naik katil dan kipaskan muka aku ngan ekor dia, masa dalam tido tu, aku tak leh nak nafas. Rasa nyawa dah sampai ke hujung. 5 bulan aku flu dan batuk sampailah Hijra beranak dan aku gunakan litter kertas ni untuk anak dia dan aku dapati flu dan batuk makin kurang. Dari situlah aku terus buat dan guna sampai sekarang.
Reply With Quote