Thread: DIY Cat Product
View Single Post
Old 11-21-2008, 05:22 PM
abzalia's Avatar
abzalia abzalia is offline
PetFinder Guru

abzalia is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to abzalia
Default Re: DIY Cat Product

Quote:
Originally Posted by June View Post
Abzalia dan Mixa.klu org2 mcm ni tak nak dtg rmh aku pasal ada kucing,honestly speaking I am very happy.sebab tak payah nak kecoh2 durang pakai toilet ke,nak masak2.rasanya membazir memasak atau sediakan minuman,atau pinjamkan toilet org yg berfikiran sempit mcm ni.Tak luak pun aku klu org mcm ni tak nak dtg rmh.ada satu my cousin pun mcm tu.dtg KL tp takut nak tido my house sebab byk kucing.lagi bagus.wakakakakak!!! korang jgn sedih2 pasal hal begini.think positive.klu durang tak nak dtg pasal byk kucing let them.tp berapa lama durang nak menghindar diri???
tu ler jun....bagus x payah datang..datang pun buat sakit jiwa jek...xde penat2 nk layan..yg geram jiwa raga sampai rasa nak kene sawan kucing nih.."durang" tuh bleh cakap "....rasa meleleh jek air liur nk telan makanan kat umah ko cium bau "TAIK KUCING".......klu durang buat statement tuh depan saya...kene jugak sedas dua tuh...sedap2 nak komplen...datang buat cara datang..geram jek dengar statement tuh..dah nama k.u.c.i.n.g, bukan nye durang berak tau nk ckp kt kita..so kite bleh cepat2 nk "cedok" supaya bau x cepat tersebar..iskkkk!!

so, saya cakap kat hubby..its ok klu dorang nak datang tp saya bawak kucing2 tuh g umah member kejap...duduk le lame mane kat umah tuh...cam tuh kot durang buleh puas ati eiiiiiiiiiiiii