View Single Post
Old 10-03-2008, 01:26 AM
nik_tropicana's Avatar
nik_tropicana nik_tropicana is offline
PetFinder Guru

nik_tropicana is on a distinguished road
Default kehilangan...my BELL

assallamualaikum n salam sejahtera..

disini saya meminta jasa baik forumer esp yang tinggal disekitar sentul or gombak kot2 terjumpa kucen saya yang bernama BELL..berikut adalah sdikit makluman berkaitan kucen saya nie..

nama : BELL
jantina : betina
neuter/spay : blom lagi
jenis : DSLH
ciri-ciri lain : marble classic pattern
tarikh hilang : awal pagi 2 oktober bersamaan awal pagi 2 syawal..

BELL nie saya perasan kehilangan dier time saya bru balik dari kampung..bila saya balik rumah tingkap rumah dah terbuka then saya rasa tak sedap hati..puas saya panggil nama dier tapi dier tak kuar pun...time tu rasanya luluh hati saya sebab BELL nie kucen pemberian abg saya untuk hari jadi saya 3 jun lepas..n semasa saya taip thread nie 3 oktober..dah 4 bulan saya bela BELL..time BELL hilang jiran saya kata dier nampak BELL ade kat luar umah pkul 2 pagi (2 oktober) n dier try nak tangkap tapi BELL lari..BELL nie jenis kucen yang tak mesra ngan orang yang dier tak kenal..ble saya tau je BELL takde kat umah, saya da round satu flat panggil2 nama dier tapi tak jumpa..esok pagi saya akan cari BELL lagi tapi esok pagi jugak saya sekeluarga kne balik kelantan sebab sepupu saya kawin..saya harap ade insan yang jumpa kucen nie n jaga dier sehingga ahad nie then pulangkan kucen nie kat saya balik..pada mereka yang menjumpai n dapat memulangkan BELL nie pada saya, sedikit saguhati yang tidak seberapa akan diberikan dan selebihnya moga Allah dapat membalas jasa baik anda..terima kasih..

selamat hari raya maaf zahir dan batin..

nik tropicana - 017 3967864
Reply With Quote