View Single Post
Old 11-25-2008, 05:52 PM
abzalia's Avatar
abzalia abzalia is offline
PetFinder Guru

abzalia is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to abzalia
Default Re: Litter Box For Sale

Quote:
Originally Posted by June View Post
Abzalia dan Filin,kucing2 aku tak pernah main dgn pasir dari dulu smp skrg.mgkn durang paham itu ialah tempat membuang.aku perasan durang suka sgt dgn kadbox setiap kali aku bawa balik kotak.so aku carikan kotak2 bekas computer atau kotak yg warna coklat selalu amik dari kedai tokeh runcit bg durang main.dari kotak tu blh berdiri smp lunyak dan kecai dilantai.huhuhu!! puas durang kerjakan.

skrg ni aku ada belikan durang toys baru.kotak dan takde.so durang tengah lepaskan gian dgn toys baru.itu adik aku belikan dari UK.dia balik for good dah awal bulan ni.ada cat tunnel,sisal scratching pad dan ada yg mcm tikus2 tu.kurang lbh ada 8 toys baru.dah lunyai durang kerjakan nanti kena fikir toys lain pula.he!!he!!
baiknyerrr....meh kat aunty lia nih meh....,...cam kucing aku nih june, mungkin sebab dorang tuh sakai..selama nih berak dalam bilik air, x guna pasir pun...klu guna pasir pun kadang2..tp yg kira mmg guna pasir nih sejak dorang ada "banglo 3tkt" yg baru....yg male 2 ekor tuh duk dalam cage sebab takut "menyumbang-mahramkan" mak & adik perempuan dorang yg belum kembiri lg...so, nk main kene ikut giliran la...klu male masuk umah, female kene dalam bilik

tp tuh ler..bila dalam cage jek...nampak kite balik keje, berebut si Chello & ChiChi nk bergolek dalam litter tray tuh.....manja salah tempat...bukan x angkat..angkat..masuk balik....sekor kuar...sekor plak masuk.....klu time tukar pasir, cam tuh gak...letak jek pasir baru, berebut nak golek2 dalam tuh...pasir baru x pe gak...nih yg pasir dah sehari 2..sebab tuh klu nk masuk umah..kene mandi dulu

skng nih dalam cage tuh gulung satu kotak tempat dorang garu2 @ asah kuku...DIY kunun2nya....tp tahan lama......belikan bola utk dorang...kita baling bola...dorang bertempiaran macam kita nih baling bebola API jek...x caya..tanye Filin...best jek tgk Emot main bola mlm td...harap tggu emot jek la nk main bola tuh...aduiiihehhhh