View Single Post
Old 07-14-2009, 02:05 PM
zilasafein zilasafein is offline
Animal Lover

zilasafein is on a distinguished road
Default Re: Pakcu usual pet shop

Laahaaii Zila, kalau ada kemampuan dan boleh beri kasih sayang samarata kat semua kucing tu apa salahnyer nak tambah... Tapi seeloknyer, neuter/spaykan kucing2 tu bila dah cukup umur, nanti bertambah-tambah sakit pala lak nanti... Pas tu org ckp nak jadi BYB ker... waakaka

huhuhuh.... BYB tuh apa yer pakcu?... zila ada gak baca kat thread yg serang pakcu baru2 nih... lawak tul!!... zila ingat kat forum kitten ehemm ehem jerrr orang suka gaduh tunjuk pandai/kuasa.. rupanya pakcu pun dah kena serang!! huhuhuhuhuh

zila senang jerrr... terpulang pada niat masing2... bagi zila sebagai pelanggan.. yang penting "aku pijak satu kedai, aku dapat barang yg aku carik, kena pulak murah regenye"... bak kata orang one stop centre!... kenapa orang berniaga? sebab nak hidup nak carik duit... yang penting.. dia tak letak harga sampai pelanggan nak nyumpah seranah.. kan... tak gitu.... pakcu?.. dari sudut positif, peniaga cuma menyediakan apa sahaja kehendak pelanggan, jadi seorang peniaga yang bagus.. dapat untung sikit tak per.. janji semua barang (ataupun binatang) yg pelanggan minta, boleh dikatakan serba serbi ada.