View Single Post
Old 10-13-2010, 02:31 PM
June June is offline
Animal Lover

June is on a distinguished road
Default Apartments and Pets

Setuju bro. Td aku bawa PP pergi clinic buat blood test. Tengah tunggu turn,ada 1 couple masuk bawa anjing yang barking non stop. Mungkin sakit (can't blame the dog). Anjing tu salak sana sini,PP jd ketakutan dalam carrier. Aku bawa dia ke tepi & pujuk dia.Tiba tiba anjing tu salak kuat kuat & lari ke arah aku. Punyalah kuat aku jerit. Satu clinic boleh dengar. Aku maki tuan anjing tu. Aku kata "you stupid owner. How can you let your dog let loose like that? You should put your dog on leash. What happen if your dog bite me??" Dia kata anjing tu tak gigit punya. Aku balas balik, " Yalah,dia tak gigit you, you dia punya tuan. But how can you tell if he is going to bite me?? He is not well. Mood tak bagus. You tak boleh fikir ke??".

Aku terus cabut masuk dlm bilik doktor. Aku kata kat vet, aku tak mau tunggu kat luar. Aku tunggu kat dalam sampai dia panggil aku.

Quote:
Originally Posted by FurKids View Post
Pergi la cakap dengan beliau ... kan Anizarina boleh bercerita di forum ini jadi kenapa tak boleh pergi cakap dengan beliau secara jujur dan meluahkan isi hati dengan menerangkan sepertimana dibuat di sini?

You need to talk and communicate with your neighbours to maintain an open understanding concerning things within your own community.
Reply With Quote