View Single Post
Old 01-24-2010, 11:21 AM
Suhaimy Suhaimy is offline
PetFinder Guru

Suhaimy is on a distinguished road
Default Re: Babycat untuk yg sudi

Quote:
Originally Posted by hatemetoday View Post
oh ye ke...mujor le akak tak nampak yg lain2 tuh..kalo tak mau aku ikot mak akak masok lam bilik scan tu tamo kuar2...nanti mula la aku sebak sebik kat tepi tuh nengok yg kecik2 betaik2 mata ..yg kuros kering..mintak makan sana sini.......insyaAllah budak kecik ni dah ada oang ndak...harap jadik kenyataan la dia ke rumah baru yg lebih selesa...sorry le suhaimy..akak betul tak bedaya nak membela lagik...takpe kita jgn tamak..kita kasik kat dorang yg lebih capable dari segala segi..insyaAllah..semoga Allah merahmati suhaimy bgk makan kat yg lain2 di hkl tuh..gigih ko kesana kan...isk

Momod June, nanti aku update ye bila babycat ni dah diadopt...sementara ni mcm tak konfem so tak leh nak update lagik...tks
Hihi! Nasib baik akak tak lama kat area HKL. Kalau tak, sayu je tgk. Tak byk la yg kering2. Bdn sihat2 je. Cuma comot & bahaya sebab dkt dgn jln. Kakitangan HKL ada je yg bg mkn sy tgk. Cuma kalau boleh, nak tangkap yg jantan2 otai tu la. Nak zass sblm bertambah lg. Yg jinak2 biasanya kittens je. Yg besar2 susah sikit. Kalau yg melilau dlm bangunan, jinak pulak. Sebab dah selalu org sentuh kot. Bagus la kalau ada insan prihatin yg sudi jaga. Asal kebajikan si comel tu terjaga ok la. Lega mendengarnya .
Reply With Quote