View Single Post
Old 09-01-2010, 08:52 AM
aku_ais aku_ais is offline
Love all pets

aku_ais is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to aku_ais
Default Re: Macam mana nak tahu yang kucing tu pregger and mana tempat boarding yang MURAH?

Quote:
Originally Posted by luvnett View Post

Betul cakap kak nurul tu.. but kalau betul kucing awak dah terbunting dalam usia muda begini kita beserah saja kepada Allah.. Semoga semuanya berjalan lancar.. sebab rasanya sebelum ni kucing Nurkasih pun ada yg terbunting dalam usia begini.. dan semuanya berjalan lancar so mungkin nur boleh bagi tips penjagaan untuk kucing yang mengandung dalam usia macam ni.

Kalau fatiha tak sure ginger tu bunting atau tak akak rasa fatiha boleh bawa ke vet untuk make sure keadaan sebenar ginger.. dan kalau betul dia tak bunting fatihah boleh minta bantuan vet untuk mengelakan dia daripada terbunting secara tidak sengaja.. vet ada pil perancang untuk kucing.. tanya aja nanti..

hurm,...tu la... actually nk bg die bunting anak yg breed bagus...kt uma ni...ade kucing jantan on heat... n beliau kotor... huk2..

skrg ni nk ry,mmg xdpt nk g vet rsnye... bos mrh nnt kalo mtk cuti...huhu *maklumlah g gomen pny vet...
so skrg ni pil perancang yg lg disarankan instead of injection yer?

Nurkasih : btol gk ckp luvnett tu...kot2 ginger ni mmg bunting,ble x tlg bg tips?
Reply With Quote