View Single Post
Old 06-10-2009, 08:58 AM
solehah1505 solehah1505 is offline
PetFinder Guru

solehah1505 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to solehah1505
Default Re: which one is better....klinik kerajaan or klinik swasta 4 pet?

Quote:
Originally Posted by noor22710 View Post
Kak June...

nak ikutkan, arwah bapa saya pun mcm tu gak...kerana kecuaian manusia...ada ke patut dia bg mesin bantuan pernafasan yg rosak kat arwah abah...by the time diaorg nak tukar alat tu, arwah abah pun tak dapat diselamatkan...and the worst thing, diaorg dpt detect alat tu ada kerosakan after a day...patutla saya tgk seksa betul arwah nak bernafas masa tu...bila saya asyk tanya jek, baru diaorg nak periksa betul2...and yg paling tak puashati, yg melakukan kecuaian tu kakitangan yg buat praktikal (ingt arwah abah saya bahan ujikaji diaorg ke). Patutnya adalah yg expert memantau, so takdela berlaku kesilapan kan...

Nak buat camne, semua ketentuan Ilahi...saya redha...Al-Fatihah kat arwah abah...

p/s: sorry off topic sket...

noor, u pnya story seakan2 same ngan arwah ank saudara i..ade ke patut icu case bg kat doc pelatih(yg ngah praktikal training,hosptl terengganu)..ank saudara i da nazak bole dia bg gne alat kesan degupan jntung yg bru,yg bru nk test gne kat budak 3thun..ms arwah kt hospital tu,sume xtaw ape sakit dia, once arwah da pgi sminggu bru kami dpt pggilan yg mengatakn dia kene aedes...so cruel & not professional hosp gomen ni!!!!

tp 2 la noor kan, semua ketentuan ilahi..saya pn redha..Al-Fatihah jgk utk arwah radhi..anak saudara kesayanganku..

[/SIZE]
Reply With Quote