Thread: Hello all
View Single Post
Old 12-14-2009, 07:28 PM
Fareen's Avatar
Fareen Fareen is offline
Cat Slave

Fareen is on a distinguished road
Default Re: Hello all

Quote:
Originally Posted by nasharuddinali View Post
Fareen, Zarul,
Nampak penyokong kuat Si Pakcu ni,,,,,,,,, Dia tanya soalan kepada aku, Apa salahnya jawab balik!
Soal isu kitten Backyard breeder do trade through forum ditiupkan oleh forum member sini untuk menyudutkan Pakcu yang berniaga secara tak jujur dan meabaikan tanggungjawab dia nie. Belakangan malah terbukti bahwa Pet Shop yang dimilikinya telah menyebabkan kematian, dan juga kecelakaan kepada pelanggannya. Kak June, Kak Felix The Cat, Kak BabyZee, Kak Sillylupie dan lain juga beritahu.. Sebenarnya, siapa ba yang salah dalam perkara ini? Fareen, Zarul dan lain ni nak memperjuangkan aspirasi untuk Pakcu tak salah? Kalau berani cakap, Aku berani cabar. Kalau ialah, memang malang sekali nasib kepada semua.
Yang mana yang paling benar tentu saja saya tidak tahu tapi saya lebih suka berpikiran baik saja terhadsap semua yang terjadi dan bisa jadi andalah yang lebih tahu. DIa tiada rasa bersalah lagi tu wat mcm tu...huhuhu...
apa lah dikatakan sebagai seorang kesayangan binatang.nie...

wallahu a'lam
wahai encik nash yg sungguh baik budibahasanya, persoalan saya bukanlah pasal pakcu. says x kenal dia, tak pernah jumpa dia, x pernah pergi petshop dia cuma ada tegur hai hai bai bai kalau thread bertembung.

saya dah baca dan dgr cerita pasal pakcu dgn cukup teliti sekali. dan tidak pernah sekali saya memperjuangkan sapa2. politik negara pun saya x campur inikan pula di forum ni.

apa yg saya persoalkan ialah identiti awak. tiba tiba awak bukak thread kontroversi. awak ckp dah lama x layan pf ni. bila panas thread tu awak menghilangkan diri. kemudian buka thread lain kata awak org baru dan org Dari kitten yg intro awak. eh? org lama ke org baru?

bila andy dah tutup thread tu sbb tidak mahu benda ni berlarutan dan andy jugak percaya dah cukup informasi tentang perkara ini diwar warkan supaya org boleh buat kepttusan dgn lebih bijak, awak masih nak mengapi apikan.

kawan2, Cuba perhatikan jejak Nash ini, saya percaya, walau apa pun isu nya, mungkin tujuannya adalah until mengapikan kita.

just becareful.

terimakasih.

Proud mummy of Sophie / Dexter / Yuki / Heidi / Optimus

Feed your cats BARF!
www.catnutrition.org