Thread: Perth Trip
View Single Post
Old 09-18-2008, 06:28 PM
June June is offline
Animal Lover

June is on a distinguished road
Default Perth Trip

ya kak.si zee claim 1 bar coklat.dah siap dah.klu tak dia sabotaj aku punay gambor2 ni.he!!!he!!

ah gambar tu government printing.pusat printing utk gomen durang. byk busker kat sini kak.letak topi durang merapu kita tgk dan bayar.aku amik gambar,tgk persembahan durang dan bg duit.kesian durang penat lelah.he!!he! yg paling aku suka budak kecik tu menyanyi.eh,suara jauh bagus dari artis kita yg sorang tu.sapa namanya si Mawi?? setau aku si mawi tu memekak bukan nyanyi.he!!he!!

adus!! parah benor akak aku sorang ni.smp termimpi2 kan aku pula dia.jgn risua conpom besok white choc.koala bear tu tak busuk tp kanggaru ada sikit hamis.koala tu sepasang.jantan betina.yg betina tu ada baby dok kat perut ibu dia.

QUOTE=anitayusof00;10952]Wallamak.....semua pic dah dibesarkan !!! Camni, Zee kena claim gaji kat June laa
Aku suka tgk pic colonial building kaler coklat yg ada tulis government something tuh.....rasa mcm kat Europe gitu....
Pic yg ada buskers tu....ramai ke buskersnya ? Kat Barcelona ada satu jalan yg dinamakan La Ramblas. Memang happening kat situ. sepanjang2 jalan ada buskers atau human act spt yg dok menari latin dance la, flamingo, tap dance, yg jadi angels, mummy dan mcm2 la....Lepas tgk act diaorg, topi pun bergerak, kita donate laa...That's how they earn their living.
Pic yg ada koala kat pokok tu, 2 ekor ke 3 ekor ? Geramnyer tenguk. Rasa mcm nak peluk2 jer. Tapi mesti bau acemmm kan ???
June, klu akak ckp satu menda ko mesti gelak tergolek2 punyer. Ko tau...mlm tadi akak mimpi ko stil kat perth lagi, tapi ko jln bawak payung sebab time tu tgh heavy snowfall, selebat2nyer smpai kat coat ko pun ada snow. Mengarut aje mimpi tuu. Tapi aku rasa yg bebenornya, ada petunjuk, iaitu esok aku akan jumpa ko & dpt white chocs. Ye Ye......[/QUOTE]
Reply With Quote