Thread: Juadah Berbuka
View Single Post
Old 09-14-2009, 03:45 PM
anitayusof00's Avatar
anitayusof00 anitayusof00 is offline
Mama Kabu & ChiChi

anitayusof00 is on a distinguished road
Default Re: Juadah Berbuka

Quote:
Originally Posted by kitty_inky View Post
apsal la menu masing-masing cam makin lama makin sedap.trutamanya kak nita.kalu lin p outstation kat ipoh confirmla lin nak serbu umah kak nita tanpa segan silunya....meleleh jer air liur nengok menu......
Datang la Lin.....kesian aku ngan mak buyung nii...cakap jer nak makan aper, klu aku reti buat tentu aku buatkan spesel utk ko

Quote:
Originally Posted by hatemetoday View Post
@kak nita...*high five*

semalam berbuka best sikit...adik ipar dtg dari kuching hantar oder kek lapis srawak...dia siap tapau mee kolok 4 bungkus dgn ikan trubuk masin...teman masak apa yg ada jek lam fridge tu..udang butter...ayam adobo.. dgn stir fry baby pakchoy + cherry tomato...ayor sirap stoberi...alhamdulillah rezki kami smalam...
high five hate
Nak tanya...ayam adobo tu menatang apa ?

Ari ni rase2 nak buat gulai lemak perut + rebung...teringin pulak...itu pun klu ada la perut kat Tesco....rebung yg ari tu pun nak diperabiskan....Apa2 yg ada dlm fridge nak kasi settle. Sabtu dah nak balik kpg...huhuhu....Lagi nak masak aper ekkk ? Ayam goreng rempah ok kott...sayur tauge goreng tauhu...Puasa dah hujung2 ni actually mcm dah tak der idea laa nak memasak. Malas pun ada....Letih tok sah citer laa...Ohh iya, hb request nak mee ladna. Aku pun lama dah tak makan mee ladna