Thread: Cat Enclosure
View Single Post
Old 11-13-2008, 11:33 AM
sarahseben sarahseben is offline
PetFinder Guru

sarahseben is on a distinguished road
Default Re: Cat Enclosure

yeahhhh..akhirnyaaaa!!! dah naik kuning kucing2 putih tuh, baruler siap! itular u dah mention balik, i teringat si calico tuhhhhh..bole gak amik calico tu..dia betina kan? this weekend i'm occupied.bisa menjenguk the next weekend?
Quote:
Originally Posted by June View Post
Wah!! Dah siap dah your cat enclosure.so mcm mana?? jd amik si Superblack atau yg calico strays kat rmh I tu?? Klu tak jd I nak post utk adoption.
thanks imann..ekceli tak finely made sangat sebab surface dia kasar lagi. tapi takpelar..sikit2 i modify lar "villa" si kenits ni. yeah nanti umah u siap bole buat villa your kids pulak tapi lagi canggih.

Quote:
Originally Posted by imann View Post
bravo bravo...*clap*...*clap*...*clap*...

cantik ur enclosed...

ni yg tak sabar nak tggu umah aku siap nih...leh wat cenggini...
yeahhhh!!!! im looking for those cheap2 blind...harus pegi ni! smalam hujan, balik tengok basah lantai2..memang kena ada something to cover it up. rumah minangkabau tu tak cukup hahahahaha thanks for the info fk!

Quote:
Originally Posted by FurKids View Post
Sarah, hari tu Jusco sales ada jual banyak selected bamboo dan wooden blinds 50% diskaun. Aku songlap banyak yang flat wooden types sebab tahan lasak dan cantik. Also provides better shade. Saya kurang suka jenis matchsticks sebab tak tahan lasak dan praktikal bagi mereka, si tomei saya ada yang suka panjat dan scratch/gigit. Tapi ada jenis murah kecik yg diperbuat drp kulit buluh yg jual RM9.90 (2' X 5'). Ini pun saya beli beberapa. Pergi la tengok ada lagi tak. It will help keep your cattery cool and shady.
Reply With Quote