Thread: Strays VS DLH
View Single Post
Old 11-05-2009, 12:47 PM
nik_tropicana's Avatar
nik_tropicana nik_tropicana is offline
PetFinder Guru

nik_tropicana is on a distinguished road
Default Re: Strays VS DLH

Quote:
Originally Posted by DJSNAZ83 View Post
haih...dengar ulasan dr semua2 yg di atas nie, sejuk jer saya rasa ari nie...bleh senyum sorang2 depan skrin nie...

itulah sumer...mmg xde beza DLH or DSH..so, jgn la pasni ade lg yg nak beza2kan...x sedap hati tau saya dengar..kekadang tersa gak dlm hati nie...aku x wat kecoh, tp nama aku lak yg org ngumpat2..adoii..itu yg x tahan...

tp Alhamdulillah..sapa yg kenal saya, diorg tau stakat mana saya jaga kucing2 saya...sanggup ikat perot demi mjaga kebajikan diorang.saya kekadang pikir x mampu dah nak slalu sgt back up diri mcm ni smata2 ade mulut yg mengata...dan, saya xnak kutuk org walaupon ade org kutuk saya...ntah apa ntah salah saya dok mengata2...

tp, dulu..ade la sy penah nasihat kt few forumers dlm ni secara senyap2..diorg dulu mengalami masalah dan nak pindahkan few kucing diorg ke rumah kwn2 yg saya kenal..so, sy bgtau dia, xyah la antar kucing DLH u ke rumah si dia tu, sbb dia sndiri dh byk kucing..kucing2 DLH dia pon sy tgk x terurus..berbau...takot silap2 hari kucing u yg u jaga lawa2 jd mcm tu...

mungkin sebab tu kot org marah saya...tp,kalo x cakap kang, rasa bersalah plak..ntah laa..baik aku jadik silent reader jugak laa senang..pepandai korang la pasni.
hehehehe...aku da lama jadi silent reader..