haaa..at last dpt jugak tengok gambar tuh..macam Shiro rina je nie...sama kan?sama kan? cume tak de itam kt idung je nie..kan?kan?
tnya vet..dia kata nie consider as mixed siamese..actually baka macam snowshoe or ragdoll etc asal usulnya dr siamese breed jugak...vet ada sebut shiro nie ada mixed tp tak cukup color point(tak cukup siap lah)...