View Single Post
Old 09-01-2010, 01:23 PM
aku_ais aku_ais is offline
Love all pets

aku_ais is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to aku_ais
Default Re: Macam mana nak tahu yang kucing tu pregger and mana tempat boarding yang MURAH?

Quote:
Originally Posted by FurKids View Post
Pencinta kucing kalian, sekiranya ingin memberi nasihat, minta tolong berbuat demikian sebagai pencinta dan penyayang kucing yg jujur dan benar, dengan kepentingan kucing dalam hati, bukan kepentingan sendiri.

Terlalu banyak masalah kucing di merata-rata yg ditimbulkan oleh perbuatan "backyard breeding (BYB)" yg nampak macam full of "innocence" dan "ignorance" tetapi sebenarnya berniat.

Be responsible pet owners kalau ingin menyimpan mereka, kalau tidak, jangan simpan. Don't be selfish and self-centered. Kucing adalah benda bernyawa dan ada mempunyai perasaan, mampu merasa kesakitan dan kesedihan tak macam teddy bear.
Thanks FurKids... sy ni br belajar.. n sy join forum ni sbb nk tau psl kucing... and good for me since mcm2 pndgn yg sy ble dpt kt cni...

so... i will spay my ginger... fullstop! tp kalau ditakdirkn die dah terbunting... sy xble nk wtpe... mmg kena jg ginger smpi die bersalin... sy mmg nk kucing tu indoor...tp housemate sy sorgyg kejam die slalu bukakkn pintu utk ginger keluar... tu manusia berhati binatang tau.
Reply With Quote