View Single Post
Old 08-30-2010, 10:39 AM
syidajaafar's Avatar
syidajaafar syidajaafar is offline
Animal Lover

syidajaafar is on a distinguished road
Default Re: Nak bawa kucing travel

Quote:
Originally Posted by FurKids View Post

Buat aku malu benar, dah segan nak masuk campur cerita daaaa ..... adoii Cik Adik nie!!

Heheh ala janganlaa begitu wahai Encik Furkids, saya ada banyyyyyaaakkkkk lagi benda nak belajar ni, kalau dah tak nak masuk cerita, kuranglah sorang yang boleh tolong saya...tolong ek tolong ek..wahai Encik Furkids??? Ok kalau u malu i taklah puji2 u lagi hehehe

Sebenarnya syida ada nak tanya lagi ni, hajat nak buat thread baru tp suddenly hilang pulak icon 'new thread' tu. ntah apasal...huhu...moderator pls tolong tengok2kan? saje taknak bagi syida post thread baru ke??

Anyway syida nak tanya Furkids dan kawan2 forumers yang lain, is there such a thing as 'overnourished' ur cats as in giving them too much multivitamins. supplements etc? currently I'm giving my cats Nutripet, Brewer Yeast and My Beau cats supplement. and berdasarkan cadangan naddy tu, i'm thinking of giving them Kitzyme laa pulak. pastu tiba2 terfikir, 'ish, macam banyak sangat je benda2 yang aku sumbat dalam perut anak2 aku hari2, tak bahaya ke?' Since we knew that even humans pun tak digalakkan sangat amik multivitamin terlalu byk sebab biasanya badan kita tak perlukan sebanyak tu pun, dan vitamin2 tersebut akan bertukar jadi toksik dan make our kidney work overtime...so..apa pendapat forumers sekalian? sori laa banyak sangat tanya, al maklumlaa budak baru belajau kata org melaka hehehehe
Reply With Quote