View Single Post
Old 08-13-2008, 02:50 PM
skeezer's Avatar
skeezer skeezer is offline
PetFinder Buddy

skeezer is on a distinguished road
Default Re: Our Friend Badly Needed Donation For Operation

kak june tima kasih banyak banyak sebab tolong post thread saya kat sini...

betul cakap kak june... saya minta ikhlas untuk tolong comel...tapi terserah pada individu untuk percaya atau tak...saya takut jugak org cakap saya ni tipu duit orang...tapi saya tebalkan muka juga untuk minta derma ni....semata mata untuk comel...
sebenarnye saya dah janji nak pegi vet kat nilai ngan kak nurul sabtu ni...vet sana charge 150-180...saya masih mampu untuk bayar harga operation tu...so, saya tak minta derma sbb saya ingat kalo harga macam tu, saya bayer sendiri je...
tapi sebab tak sanggup tgk kaki comel berdarah pagi semalam terpaksa juga saya hantar vet yg terdekat... saya pun dah cerita masalah saya kat doktor, nasib dr.hoo tu baik dan kurangkan beban saya sket... die tak charge untuk boarding lepas operate untuk 2-3 hari....

sekarang ni dah ramai jugak kawan kawan dari forum kitten.com.my dah bank in duit... tapi saya tak tahu baper yg kawan2 ni derma kecuali mereka PM saya dan bitau duit yg dah dimasukkan....

pagi tadi gi bank check duit... saya dah tolak ngan balance dalam bank tu, alhamdullilah dah ada 140 ....petang karang saya nak gi check lagi...jadi kepada sesiapa yg dah bank in duit,PM saya supaya saya tahu duit tu dtg dari mana....

dan jangan risau... jika duit tu dah mencukupi, saya akan announce kat thread ni supaya kawan2 sume boleh stop bank in duit.... jika duit tu terlebih sket, harap halalkan ya..sebab saya mmg nak beli collar and antiobiotic /painkiller untuk lepas operation...

tima kasih baby_zee sbb tolong post kan gambar tu kat sini....
tima kasih kak june sbb tolong saya...
dan tima kasih pada kawan kawan yg dah bank in duit... hanya tuhan je yg akan balas jasa baik korang...

akan saya updatekan pasal comel bile doktor tepon saya nanti...
Reply With Quote