View Single Post
Old 08-03-2010, 02:14 PM
hhplover hhplover is offline
PetFinder Buddy

hhplover is on a distinguished road
Default Re: Mcfa (tica) - cat show is confirm 8/8/10

Quote:
Originally Posted by hani14 View Post
hhplover.. saya tak buta lagi.. nama saya pun ada kat situ. berkenaan isu ni saya tak pasti.

saya hanyalah perserta HHP yg confirm kucing tu saya tak beli dari mana2 cattery. dan tak mampu pun nak beli pedigree.
Itu lak Cik Hani, kalau tak pasti jangan berlagak pasti. Pulak tu Cik Hani beria-ria mempertahankan benda yang Cik Hani sendiri tak pasti.
Quote:
Originally Posted by hani14 View Post
lagi satu saya nak ingatkan disini.. bukan kat awak jer hhplover.. sesapa sajer kat sini yg merasa ragu2 or merasa ditipu oleh mcfa/en. mail.. tak perlulah terhegeh2 nak masuk event ni.. dan yg dah termasuk tu, rasanya dgn rela hati mcfa sedia memulangkan balik fees anda semua. dan tak perlulah bising2 lagi.

buang masa anda semua menaip benda2 yg mengarut ni.. apapun show akan tetap berjalan pada 8/8/10.

sekian, harap maklum.
Ok, saya tarik diri dan akan printkan kata-kata Cik Hani ini untuk dibawa ke Presiden. Tak ada masalah kan untuk Presiden memulangkan kembali wang penyertaan saya? Ada berani?
sesapa sajer kat sini yg merasa ragu2 or merasa ditipu oleh mcfa/en. mail.. tak perlulah terhegeh2 nak masuk event ni.. dan yg dah termasuk tu, rasanya dgn rela hati mcfa sedia memulangkan balik fees anda semua.
Tapi saya 110% pasti Presiden tu tak akan memulangkan kembali wang tersebut (buktikan satu kes, satu je) yang Presiden ada refund. Selepas tu Cik Hani pulak yang cakap, itu masalah saya dengan Presiden, bukan masalah Cik Hani. Cik Hani pun lepas tangan.... Dah tau dah jalan ceritanya.

Bagaimanapun, saya tetap akan membawa perkara ini ke Presiden untuk menuntut refund. Sekiranya tak berjaya, tak apa la, nak buat macamana, dah bukan rezeki saya. Tapi saya akan hebahkan apa yang berlaku semasa proses tuntutan itu.

Untuk pengetahuan Cik Hani, saya baru saja call Presiden awak tu. Saya tanya boleh tahu di mana show? Itu saja. Dia jawab : Nanti kita beritahu la! Sudah, jangan call lagi! Nanti kita beritahu! (Dengan nada tinggi), terus dia letak telefon. Hurmm... terkedu saya.
Reply With Quote