View Single Post
Old 12-18-2010, 01:51 PM
sharina's Avatar
sharina sharina is offline
PetFinder Guru

sharina is on a distinguished road
Default Re: habis madu sepah dibuang

@ kak marissa: saya dah kuar kan litter box and letak tuala di dalam sangkar. sekarang mimi berlegar2 di porch berlakang
@ shah: hehe saya akan ikut tok guru~ tapi buat masa sekarang tak main dengan mimi sangat sebab ada fungus semua. tunggu habiskan ubat dulu. mimi kene quarantine~~~~ huhu

semalam... bf saya telah mengondolkan bulu si mimi...hehe..lawak gle muka die setelah digondolkan..

setelah siap dengan new look, si mimi terus active panjat sangkar, jilat bulu, makan banyak, berbunyi pun kuat kalah sandy. tak padan kecik suara mimi mak aiii garau giler... ketika di malam hari saya dan sandy bermain internet sekali mimi bunyi sandy dan saya berpandangan. saya macam dapat membaca air muka sandy ketika tu , "Takut"

kemudian, pagi tadi saya lihat die pun semakin active jalan sekeliling porch dapur tu..main sorang2 (sebab saya dan sandy tido hingga ke tengahari)

alhamdulilah, mimi buat masa ni dah semakin ok semalam saya dah ke subang membelikan blackwood kitty untuk dia..nampak gaya makan berselera. poop dia pun tak cair. golek2 gitu ketika discoop.

sandy pun dah nampak mimi sebalik pintu tapi sandy si penakut tu terus lari masuk ke bilik..aduhaiii...

Last edited by sharina; 12-18-2010 at 01:56 PM.
Reply With Quote