View Single Post
Old 08-10-2010, 02:51 PM
jasmine forever jasmine forever is offline
Animal Lover

jasmine forever is on a distinguished road
Default Re: Mcfa (tica) - cat show is confirm 8/8/10

Quote:
Originally Posted by hhplover View Post
Jasmine,
Saya minta maaf kalau Jasmine tersinggung. Tapi yang sebenarnya Labi bukan nama binatang, nama binatang/haiwan ialah Labi-Labi. Nama Labi saya ambil dari cerita Allahyarham P.Ramlee, iaitu nama pelakon dalam filem itu.

Dari post-post Jasmin, nampak sangat Jasmin mementingkan diri sendiri. Pada Jasmin, asal ada cat show itu sudah dikira cukup baik. Yang penting kucing Jasmin dapat masuk show, collect gift dan sekiranya bernasib baik ada menang. Jasmin tak peduli kualiti show, cara show di jalankan, berbaik dan berkenalan secara sihat dengan orang lain, akibat buruk pada peserta lain, akibat buruk pada nama Malaysia dan akibat buruk pada nama MCFA.

Saya tidak langsung against MCFA. Kalau saya against, saya tidak menyertai show lepas. Saya kritik MCFA kerana saya sayangkan MCFA dan mahu MCFA lebih berjaya. Masalahnya, MCFA ditadbir oleh Presiden yang tidak mahu langsung dikritik, enggan menerima pendapat, sombong, suka menipu, tidak langsung mahu mengaku silap dan menganggap MCFA adalah kepunyaannya seorang. Dia lupa bahawa MCFA adalah kepunyaan semua ahlinya. Itu sebab saya bimbang sekiranya apa-apa terjadi, MCFA akan mendapat nama buruk maka berkuburlah MCFA di Malaysia. Kita semua yang rugi.
hye...

ok...sye pun mnta maaf sekiranya sye pun mementingkan diri,tp bg saye selagi hal seperti ni (cm kite bncang2 sume ni la kn) you all yang da lame,jauh lagi tau mengenai cat show ni tak kemukakan kepada presiden sendiri,sampai ble kite semua nak macam ni?

mmg saye syg MCFA, malah bukan sye sahaje,kamu & kawan2 yg lain pun syg kn MCFA kn?
jadi sye rase klo setkat bergado macam ni, menyakitkan hati mane2 pihak, smpai next show pun tak kn habis, betol tak?

baik sesiape yang arif pergi berbincang sendiri dengan pengerusi mengenai hal ni supaya saya & peserta2 lain dapat join next show dengan lebih senang hati.

kite nak semua enjoy & MCFA jadi kelab yang jauh lebih bagus,itu sahaja!

akhir sekali, selamat berpuase kepada rakan2 PF...

thanks
Reply With Quote