Thread: Juadah Berbuka
View Single Post
Old 09-09-2009, 06:07 PM
anitayusof00's Avatar
anitayusof00 anitayusof00 is offline
Mama Kabu & ChiChi

anitayusof00 is on a distinguished road
Default Re: Juadah Berbuka

Quote:
Originally Posted by Zarul View Post
tu la...putu kacang tu saya makan macam sugus je sambil tengok tv
Pebret cikgu ker ? EEEE.....mintak maaf ehh.....aku paling tak suka putu kacang....taste like poison Tp itu la...memasing punya tekak kan....
Klu raye, aku mesti cari lontong (lagi banyak tempe lagi bagus), klu dapat ketupat palas makan dgn rendang udang, duhhh.....cedapnyer....pastu pulut kukus makan dgn rendang @ sambal @ ikan masin Korang nak tau....aku tak leh makan lemang. Angin satu badan. Raya tahun 2007, smpai kena pegi emergency kat GH Teluk Intan tgh2 malam sebab non stop diarrhea, padahal makan lemang setakat setengah potong jer...Yg pelik tu klu makan pulut kukus, elok jer....may be tak leh makan pulut yg dimasak dlm buluh kot. Tak tau laa....klu kuih raya, semestinya tart nanas, corn flakes kismis, choc chips, biskut badam & biskut gajus (order from my mom, sedap & murah). Lain2, aku suka yg goreng2 jer - tumpi kacang hijau, tempeyek, kerepek pedas ker

Menu ari nih gulai lemak ayam kampung + rebung, sayur kcg panjang + cauli flower + ayam masak padprik, anak request ikan bilis goreng cabai kering2 + kentang. Berangan lebih tp belum start masak lagi. I'Allah boleh siap punyer. Agar2 mixed fruit dah buat tadi, tgh disejukkan dlm fridge. Pesan kat hb suh cari bubur lambok. Mengidam la pulak. Minuman - air sarsi.