Thread: Blackwood
View Single Post
Old 08-03-2009, 06:49 PM
ahmadbadwi ahmadbadwi is offline
Animal Lover

ahmadbadwi is on a distinguished road
Default Re: Blackwood

Quote:
Originally Posted by fantasticat View Post
yusman... ayat aku tu pertanyaan ke pertuduhan..? citer sket... kata ENGINEER... mesti la highly educated ye tak... tak kan simple phrase macam ni pun tak leh nak analyse... aku sebut nama ko, sebab aku nampak ko nak jual murah kat dalam mudah.com... kalau tak betul tak yah la nak hangin... cakap je la tak betul... apa ada hal...

aku malas cakap banyak la... kalau tak betul bagus la... tapi kalau betul ko memang buat bisnes beli kat nurul pastu jual balik... itu bergantung pada 2 keadaan... selagi supply aku tak terganggu dengan aktiviti ko ni... silakan... tapi kalau kacau supply aku... memang aku akan hangin... itu je...

Salamun alayk..fantasticat

sy tdk lgsg berniat tujukan ayat tersebut kpd awak...sy tujukannya pd ssapa yg memulakan fitnah utk memburkkan2 sy tanpa tau wats hidden. Maaf if u terasa..mmg sy Yusman in mudah...aak pun jgn pertikai bout my education...wats da point? sy x mention ur name or involve u in this problem, my friend...cuma org yg mana Allah telah ttp ati mereka drpd kebenaran shg tuduh tnp usul periksa...Wallahu A'lam
Reply With Quote