View Single Post
Old 09-05-2011, 07:56 PM
milocute's Avatar
milocute milocute is offline
PetFinder Buddy

milocute is on a distinguished road
Default Re: Petknode online petshop

Saya mengikuti perkembangan pasal petknode yang hampeh dan tak bertanggungjawab dari JB dengan rasa sayu sekali. Hanya doa agar kucing2 yang terseksa pulih sedia kala secepat mungkin dapat saya lakukan ketika ini.
Saya pernah mengalami pengalaman yang membuat saya serik dengan boarding centre di JB. Nama cukup gah siap peraturan ketat mesti ada vaksin lagi tapi bila sampai masa ambil, kotor sekali. Sudahnya setiap kali balik kampung angkut semua naik kereta.... ( in fact diorang suka sangat naik kereta) kalau kene kursus setakat 3 hari, saya tinggalkan makanan bermangkuk2 + air water filter ditadah 2 baldi dan diletak dalam bilik air + pasir 2 bekas besar ( biar lebih asal cukup) dan kalau terpaksa pergi holiday dalam seminggu saya upah orang yang saya percaya untuk masuk rumah saya dan beri makan hari2 ( cthnya: jiran saya yang juga bela indoor cats) Saya juga akan melakukan sebaliknya bila jiran bercuti. Percaya atau tidak kami akan bincang bersama bila kami hendak bercuti agak tak bertembung Semoga cadangan saya penjagaan kucing dapat diguna pakai untuk semua pemilik kucing. Insyallah. Saya terus terang telah hilang kepercayaan pada boarding services yang ada di Malaysia. Sekian, wasalam.
Reply With Quote