View Single Post
Old 03-03-2010, 10:54 AM
June June is offline
Animal Lover

June is on a distinguished road
Default Nasib seekor anak kucing

kesiannya anak kucing ni.dia mati pasal apa?? klu patah kaki tak mgkn mati.kenapalah ada manusia yg busuk ati begini.klu tak nak bela,tak nak feed dgn makanan sudahlah.tak payah nak tendang & pijak anak kucing ni

Quote:
Originally Posted by juannasue View Post
Salam semua, Hi ni 1st thread saya di forum ini. Dah lama join tapi tak berkesempatan nak aktif di sini, ada kisah sedih saya nak cerita pada anda semua. Sabtu lepas saya pergi ke kedai makan dan ternampak seekor anak kucing baring sambil tangannya bermain dgn hujung kain alas meja. Orang ramai keluar masuk semua tidak endahkan dia malah macam tak kisah jika anak kucing ini tersepak atau terpijak. Saya terus dukung dan anak kucing itu menjerit kesakitan, apa lagi terus saya minta kotak dari tuan kedai dan membawa ke vet di Sri Kembangan. Doc kata perlu x-ray, saya kata buat apa yang perlu saya sanggup bayar. Setelah x ray dapati tulang kakinya patah dan mengesyaki kes di pukul kuat. Semalam dia menghebuskan nafas yang terakhir, doc tak sempat nak buat surgery, saya pun dah buat yang terbaik. Semoga orang yang menyiksa anak kucing ini akan di balas dengan setimpalnya.

Reply With Quote