View Single Post
Old 12-17-2010, 03:00 PM
sharina's Avatar
sharina sharina is offline
PetFinder Guru

sharina is on a distinguished road
Default Re: habis madu sepah dibuang

Quote:
Originally Posted by maris_sa528 View Post
OMG. itu sangatlah menyedihkan. Tgk mimi macam dah seminggu tak makan ni... kesian gila.....

Tapi saya rasa not bad untuk you jaga 2-2 ekor pun. uhuh.. Sandy nanti ada kawan bergomol2. haha. So takde la Sandy melepek je mintak dibelai2 selalu. haha. Lagi pun Sandy dah dimandulkan, so think takde problem. Sandy tu super cute. geram gila.

Anyway, betul kata adrian, asingkan Sandy dari Mimi dulu. tunggu sampai kurap mimi elok.. tunggu sampai dia dah sihat sikit baru ,kawankan.

btw, mmg mimi sangat santik. badan saja kurus, dia nanti jadi sangat gebu kalau sharina bela betul2 ni...
hehe tula cadangan nya mcm nak buat teman sandy. saya ingat nanti mimi dah baik selsema nak gondolkan je bulu mimi. biar tumbuh baru yang cantik sikit. akak dulu gondolkan kucing akak kat mane? ke potong sendiri je.

sekarang sandy duduk dalam rumah, mimi duduk kat cage bilik dapur. ada pintu saya tutup je.

Sandy makin gendut..geram saya, hari tu saya belikan bola untuk sandy main tapi sekarang dah bosan sandy tengok je bola tu geram plak nasib baik rm1 je.
Reply With Quote