View Single Post
Old 11-03-2009, 02:12 PM
Daniel's Avatar
Daniel Daniel is offline
PetFinder Guru

Daniel is on a distinguished road
Default New born kittens......

Paparkan anak kucing saya yang lahir pada 26th Oct 2009. Kali ini pelik sikit...mak kucing lahirkan anak pertama pada 25th Oct 2009 malam pukul 9.00. Tunggu tunggu sampai besok pagi pun tak beranak lagi tapi memang sure perut dia ada anak lagi. Pada pukul 10 pagi, i have no choice kena lah pergi kerja n tinggalkan mak kucing dengan anak nya sendiri yang seekor tu kat rumah....kat office lah sempat call June, private message hatemetoday n bareen pasal mak kucing yang tak beranak anak lagi. Thanks to mereka kerana sempat lah saya meluahkan stress saya n sempat lah mereka mendengar saya cerita....so pukul 5 petang dah tak boleh tunggu lagi pun balik lah rumah tengok keadaan mereka.....

Sampai rumah jer dah tengok mak kucing tu baru selamat lahirkan kesemua anak kucing dia....bertambah empat ekor lagi. semua dalam keadaan basah....that meant anak pertama yang dilahirkan berbeza selama lebih kurang 18 jam....boleh ke itu berlaku?

Sayang nya anak pertama yang dilahirkan cuma dapat hidup sehari sebab kecik sangat...pada mula nya mak kucing tu langsung tak menghirau kan nya. Lepas dua jam baru bagi susu nya jilat jilat n sayang sayang nya waktu tengah menunggu kelahiran anak yang kedua.....sempat lah juga mesra dengan maknya sebelum meninggal...
Reply With Quote